Masáže


Energy masáž RELAX

Masáž, která Vás zaručeně odvede od každodenního shonu. Masáž je velmi intuitivní, kombinuje jemné techniky s netradičními způsoby rozvádění energie, která nás harmonizuje, povzbuzuje a na delší dobu probudí naše smysly.Regenerační masáž

Regenerační masáž je ideální volba pro ty, co potřebují řádně promasírovat. Velmi vhodná metoda k odstranění bolesti či dlouhodobých zdravotních ale psychických potíží. Každá masáž je individuální dle stavu a přání klienta. Relaxační AROMA masáž

Nádherné vůně oleje nejen pohladí vaše smysly, ale také uzdraví vaše tělo. Jedná se o jemnou uklidňující masáž. Používáme pouze 100% přírodní esence od certifikovaných výrobců.Hřejivá masáž

Přezdívá se jí královna masáží. Speciální hmaty kombinované s magickou sílou nahřátých lávových kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl, zbavují napětí a blažený, až meditativní stav umí navodit mnohem rychleji než klasický způsob masírování.


Těhotenská masáž

Je určena pro všechny nastávající maminky a přicházející miminka. Skvělá prevence proti strijím a bolestem spojených s těhotenstvím. Při těhotenských masážích rády pracujeme s aroma esencemi, které mají terapeutický účinek.


Balíček ORIENT 

BALÍČEK ORIENT jsme původně vytvořily speciálně pro páry jako zážitkovou masáž. Velice oblíbená je však i mezi jednotlivci.Po úvodním rituálu, kde se naladíme na Vaši energii, vás masérka zasvětí do tajemné procedury s názvem moxo­vání. Tato léčebná metoda tradiční čínské medicíny spočívá v nahřívání či požehování akupunkturních bodů těla. Oproti akupunktuře, která body aktivuje vpichováním jehel, moxování využívá zapálený sušený pelyněk. Tzv. moxa (pelyněk zabalený do tvaru doutníku) ovlivňuje stejné akupunkturní body, jen místo jehel využívá příznivých účinků tepla.

Pro alergiky či astmatiky máme jako alternativu lávové kameny.

Pak přijde na řadu masáž. Tentokrát si vychutnáte proceduru, která bude kombinací orientálních masážních technik, například havajské Lomi Lomi, thajské či indické. Masérka bude jednotlivé masážní prvky kombinovat na základě vašich zdravotních obtíží.

Na závěr vás čeká masáž energetická. Ta kombinuje jemné techniky masírování s netradičními způsoby rozvádění energie v těle. Procedura probouzí smysly, harmonizuje organismus a povzbuzuje mysl.

masérna Slunce, Zeyerova 11, Ostrava-Mor.Ostrava, 702 00
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!